İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Battalgazi Sulama Birliği Başkanlığı Su Pompası Operatörü alımı yapacak!

Malatya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Battalgazi Sulama Birliği Başkanlığı’nın personel alım ilanını yayınladı. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Battalgazi Sulama Birliği Başkanlığı kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere Su Pompası Operatörü alımı yapacak. En az ilköğretim mezunu toplam 1 personel alımı yapılacak olup, başvurular 31 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir.

BAŞVURU İŞ İŞLEMLERİ

Malatya Battalgazi Sulama Birliği Su Pompası Operatörü alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup, başvuru işlemleri ile ilgili yapılan açıklamada ‘’ Başvurular İŞKUR’un internet sitesinden 26/05/2021 – 30/05/2021 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İl Müdürlüğümüz ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir’’ denildi. Başvuru ekranına ait link verilmiştir. Aşağıda belirtilen linki tıklayarak bu ilana İŞKUR sayfası üzerinden online başvuru kaydınızı yapabilirsiniz.

KURA İŞLEMLERİ

Başvuru yapanların evraklarını eksiksiz bir şekilde en geç 04.06.2021 tarihinde saat 17:00’e kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

İŞKUR tarafından kura çekilişi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekiliş tarihi 11/06/2021 saat 14:00 olarak belirlenmiştir.

Kura çekilişi ilgili noter huzurunda gerçekleştirilecek olup tüm başvuru sahipleri arasından, açık iş sayısının 4 (dört) katı kadar asıl ve yedek aday belirlenecektir.

İLAN ŞARTLARI

Talebe Başvuracak Adaylarda;

Kapalı Sistem Sulama Sistemleri, Su Pompa İstasyonlarında Su Pompası Operatörü olarak en az 1 (Bir) yıl süre ile çalışmış olduğuna ilişkin Onaylı (Bonservis Belgesi) belge sahibi olmak ve SGK dökümü ile belgeleyebilmek,

Öğrenim Belgesi Aslı veya Onaylı Örneği olmak suretiyle en az İlköğretim mezunu,

Askerlik ile ilişiği bulunmadığına dair belge,

Malatya Yazıhan İlçe sınırları içerisinde ikametgâh etmek şartları aranmaktadır.

Malatya Yazıhan İlçe sınırları içerisinde ikametgâh etmek şartları aranmaktadır. Bu ilana hemen online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir