İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Battalgazi Sulama Birliği Başkanlığı silahlı 20 güvenlik görevlisi alımı yapacak!

Malatya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Battalgazi Sulama Birliği Başkanlığı’nın personel alım ilanını yayınladı. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Battalgazi Sulama Birliği Başkanlığı kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere güvenlik görevlisi alımı yapacak. Toplam 20 güvenlik personeli alımı yapılacak olup, başvurular 31 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir.

BAŞVURU İŞ İŞLEMLERİ

Malatya Battalgazi Sulama Birliği güvenlik alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup, başvuru işlemleri ile ilgili yapılan açıklamada ‘’ Başvurular İŞKUR’un internet sitesinden 26/05/2021 – 30/05/2021 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İl Müdürlüğümüz ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir’’ denildi. Başvuru ekranına ait link verilmiştir. Aşağıda belirtilen linki tıklayarak bu ilana İŞKUR sayfası üzerinden online başvuru kaydınızı yapabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türk vatandaşı olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, kamunun sağlığına karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık veya fuhuş suçlarından mahkûm olmamak,

Anayasal düzen ve bu düzenin işleyişine, özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak,

Askerlik ile ilişiği bulunmamak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak,

Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışma durumunda bir engel durumu olmaması gereklidir.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi ve/veya kronik hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Adayların, başvurunun son günü itibarıyla duyuru ekinde yer alan tabloda gösterilen ve tercih ettikleri görev unvanlarına ilişkin meslek kolunun gerektirdiği şartları taşımaları gerekmektedir.

Adaylardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler ile şartları taşımadığı sonradan tespit edilenler ilan/sınav/göreve başlama sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

Sözlü sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihlerinde sınava katılmayan adaylar, sınav hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

KURA İŞLEMLERİ

Başvuru yapanların evraklarını eksiksiz bir şekilde en geç 04.06.2021 tarihinde saat 17:00’e kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

İŞKUR tarafından kura çekilişi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekiliş tarihi 11/06/2021 saat 15:00 olarak belirlenmiştir.

Kura çekilişi ilgili noter huzurunda gerçekleştirilecek olup tüm başvuru sahipleri arasından, açık iş sayısının 4 (dört) katı kadar asıl ve yedek aday belirlenecektir.

İLAN ŞARTLARI

Talebe Başvuracak Adaylarda;

Güvenlik Görevlisi(Silahlı) kimlikli belgesinin olması,

B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

Öğrenim Belgesi Aslı veya Onaylı Örneği olmak suretiyle en az İlköğretim mezunu,

Askerlik ile ilişiği bulunmadığına dair belge,

Malatya Yazıhan İlçe sınırları içerisinde ikametgâh etmek şartları aranmaktadır. Bu ilana hemen online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kura Yeri: İsmetiye Mah. İrfan Sofrası Sok. No:9 Sarıgül İş Merkezi K:2 D:3-4 Battalgazi/MALATYA

Çalışma Adresi:BOZTEPE BARAJ İŞLETMESİ YAZIHAN/MALATYA 44100 YAZIHAN MALATYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir