Personel Alımı

Üniversiteye memur, güvenlik, şoför, temizlik personeli, çözümleyici ve bakım elemanı alınacak!

Memur, güvenlik, şoför, teknisyen, temizlik personeli, çözümleyici ve bakım elemanı alımı için Bitlis Eren Üniversitesi yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre üniversiteye bu belirtilen kadrolar için KPSS şartı ile personel alımı yapılacak!

Bitlis Eren Üniversitesi 26 Eylül 2022 tarihli Resmi Gazete’de yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Bitlis Eren Üniversitesi, farklı sayılarda memur, güvenlik, şoför, teknisyen, temizlik personeli, Çözümleyici, Sistem Programcısı ve bakım elemanı alımı yapacak.

İş başvuruları bugün başladı ve 10 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir. Başvuru işlemleri ise Bitlis Eren Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Rahva Yerleşkesi BİTLİS adresine şahsen yapacaktır. Süresi içerisinde yapılmayan ya da eksik belge ile yapılan başvurular ile faks, internet veya posta ile yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır.

Başvuru sonunda yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak, sözleşme yapmaya hak kazananların isim listesi, işe başlamaları için gerekli belgeler ile teslim edilecek yer ve zaman başvuru bitimi tarihi itibariyle en geç 10 (on) iş günü içerisinde Üniversitemizin http://www.beu.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

Diğer tüm detaylar için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir