Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

Büyükmandıra Belediyesi KPSS 70 ile memur alımı yapacak!

Kırklareli İli Büyükmandıra Belediyesi yeni bir memur alım ilanı yayınladı. İlana göre Büyükmandıra Belediyesi KPSS 70 puan şartı ile memur alımı yapacak. Bu ilana Herhangi bir Lisans programından mezun adaylar başvuru yapabileceklerdir. Memur alımı başvuruları başladı ve 28.05.2021 tarihinde sona erecektir. Başvuru şartları, başvuru adresi ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir.

Büyükmandıra Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda ‘’ 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır’’ denildi. Başvuruda bulunmak isteyenlerin En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerektiği belirtildi.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI:

1. İlan edilen memur unvanı için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı KPSS (B) grubu Lisans düzeyinde sınavına girmiş olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak,

2. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

3. 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

1. Sınava girmek isteyen adaylar, Başvuru Formunu https://www.buyukmandira.bel.tr/ internet adresinden indirerek doldurup imzalanacak ve aşağıdaki belgeleri başvuru formuna ekleyeceklerdir.

2. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya fotokopisi,(Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

3. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

4. Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

5. 2020 KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

6. Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

7. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

8. 2 adet biyometrik fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak),

9. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ:

Adaylar, sözlü sınava katılabilmek için;

a) Yukarıda sayılan başvuru belgelerini 24.05.2021 tarihinden, 28.05.2021 tarihi mesai saati bitimine kadar (belirtilen tarihlerdeki mesai saatleri içerisinde) Büyükmandıra Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Hatip Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:78 Büyükmandıra/Babaeski/Kırklareli adresine teslim etmeleri gerekmektedir.

b) Elektronik ortamda, Belediyemizin (bilgi@buyukmandira.bel.tr) internet adresine,

c) Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Büyükmandıra Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Hatip Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:78 Büyükmandıra/Babaeski/Kırklareli adresine göndereceklerdir.

d) Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, Belediyemiz tarafından görevlendirilecek sınav kurulu tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır.

e) Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir