Belediye İş İlanları

Denizli Büyükşehir Belediyesi 7 farklı meslekten memur ve işçi alımı yapıyor!

Denizli Büyükşehir Belediyesi her hangi bir yaş sınırı belirtmeksizin çok sayıda kadrolu personel alımı yapacağını duyurdu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan PERAŞ A.Ş 7 farklı meslekten personel alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’da yer alan resmi iş ilanına göre, Denizli PERAŞ A.Ş kendi bünyesinde daimi görevlendirmek üzere bay-bayan memur ve işçi alımları yapacak.

Bu ilana yapılacak başvurular neticesinde alınacak personeller Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kadrolu olarak iş başı yapacaklardır. Belediye personel alımında herhangi bir yaş sınırı ve eğitim şartı belirtilmemiş olup, aşağıda belirtilen şartlara haiz tüm adaylar başvuru sağlayabilecektir.

Denizli Büyükşehir Belediyesi PERAŞ kadrolu personel alımı için başvurular halen devam etmekte olup, 27 Eylül 2022 tarihi mesai bitiminden sona erecektir. Memur ve işçi alımına ilişkin yayınlanan iş ilanında verilen bilgilere göre alınacak personellerde KPSS şartı aranmayacaktır.

Başvurular CV olarak hazırlanıp “basvuru@denizliperas.com” adresine gönderilecektir. Elden veya posta yoluyla başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru yapan adayların Cv’leri incelendikten sonra durumu uygun görülenler mülakata çağrılacaktır.

Peki, PERAŞ A.Ş hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Personel alımı için istenilen şartlar nelerdir? Tüm detaylar aşağıda verilen resmi ilan içeriğinde belirtilmiştir;

Denizli PERAŞ A.Ş bünyesine kadrolu olarak; Su Sayacı Okuma Elemanı 1 Kişi, Halkla İlişkiler Görevlisi 1 Kişi, Halkla İlişkiler Görevlisi Lise Mezunu 2 Kişi, Destek Personeli 1 Kişi, Özel Güvenlik Görevlisi 2 Kişi, Yardımcı Destek Personeli 1 Kişi Ve Temizlik Personeli 1 kişi olmak üzere toplam 9 personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak mesleklere ilişkin verilen diğer detayları görüntüleyebilmek için aşağıda verilen linki tıklayınız.

Yayınlanan resmi ilan içeriklerini görüntüleyebilmek için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir