Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 23-30 Eylül’de 4 meslek grubundan memur ve işçi alımı yapacak!

İBB İSTAÇ A.Ş bünyesine KPSS şartı aramaksızın çok sayıda kadrolu bay bayan memur ve işçi alınacağı duyuruldu. İşte detaylar…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) şirketlerinden olan İstanbul Çevre Yönetimi A.Ş (İSTAÇ) yeni bir iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre İBB İSTAÇ, kendi bünyesinde kadrolu olarak; 1 Hafriyat Atıkları Müdürü, 4 İş Makinesi Operatörü, 2 Mekanik Ustası ve 3 İşçi olmak üzere toplam 10 memur ve işçi alımı yapacak.

İBB İSTAÇ A.Ş personel alımları KPSS şartsız, en az ilköğretim mezunu, bay-bayan adaylar arasından yapılacaktır. İSTAÇ bünyesinde alınacak personeller herhangi bir sınava tabi tutulmayacak olup, aşağıda verilen mesleki şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

İBB İSTAÇ iş başvuruları halen devam etmekte olup, 30 Eylül 2022 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvurular “https://kariyer.ibb.istanbul/” adresine online olarak yapılacaktır. Başvurular neticesinde uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir.

Belediye kadrolu personel alımların için istenilen şartlar ve diğer tüm detaylar aşağıda resmi ilan içeriklerinde detaylıca verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir