Belediye İş İlanları

Kırıkkale Bahşılı Belediyesi kadrolu mezarlık görevlisi personeli alımı yapıyor!

Kırıkkale Bahşılı Belediyesi en az lise mezunu kadrolu mezarlık görevlisi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden yayınladığı iş ilanı ile duyurdu…

Belediye bünyesine mezarlık görevlisi alımı için 21 Eylül 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Kırıkkale iş ilanları sayfasında yer alan ilanına göre Kırıkkale Bahşılı Belediyesi en az lise mezunu olmak şartı ile mezarlık görevlisi personeli alımı yapacak.

KPSS şartsız personel alımlarında adaylar herhangi bir yazılı ve sözlü sınavsa tabi tutulmayacaklardır. Bahşılı Belediyesi mezarlık görevlisi alımı iş başvuruları 23 Eylül 2022 tarihinde başlayacak olup, 27 Eylül 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuru şartları aşağıda verilmiş olup adayların bu şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

Belediye iş başvuruları “Hüseyin Onbaşı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Belediye Hizmet Binası No:23 Bahşılı/Kırıkkale” adresine aşağıda ilan içeriğinde verilen başvuru belgeleri ile birlikte şahsen yapılacaktır. Yapılan başvurular sonucu uygun görülen adaylar kadrolu olarak görevlendirileceklerdir.

Bahşılı Belediyesi personel alımı müracaat koşulları, başvuru için istenen belgeler ve diğer tüm hususlar aşağıda resmi ilan içeriğinde verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.