Belediye İş İlanları

İBB İSPER 23-25 Eylül’de 6 farklı meslekten kadrolu personel alımı yapacak!

İBB iştirak şirketlerinden olan İSPER A.Ş bünyesinde kadrolu pozisyonda bay-bayan çok sayıda personel alımı yapacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 6 farklı meslekten personel alımı yapmak üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kurum dışı kamu işçi alımı sayfasında yer alan resmi ilana göre, İBB iştirak şirketlerinden olan İSPER A.Ş bünyesinde kadrolu işçi alımı yapacak.

İBB İSPER’in yayınladığı resmi iş ilanına göre; 1 Aşçı, 8 Aşçı Yardımcısı, 3 Bulaşıkçı, 10 Garson, 1 Restoran Karşılama Hostesi ve 3 Temizlik Görevlisi olmak üzere toplam 26 personel alımı yapacak. İBB İSPER A.Ş bünyesinde alınacak personeller daimi olarak istihdam edilecektir.

Yukarıda belirtilen 6 farklı meslekten, belediye bay-bayan personel alımı yapacak olup başvurular 23-25 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Memur alımı için yayınlanan ilana başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İSPER A.Ş bu yukarıda belirtilen mesleklerden personel alımı yapacak olup aşağıda her bir meslek için belirtilen başvuru şartlarına uygun, 18 yaşından büyük, emekli olmamış tüm adaylar başvuru yapabilirler.

Peki, İBB İSPER personel alımı için yayınlamış olduğu resmi ilan içeriklerini görüntülemek BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.