Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 25 ilde en az ortaöğretim mezunu sözleşmeli personel alımı yapacak!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 03-21 Ekim 2022 tarihlerinde 25 ilde en az ortaöğretim mezunu sözleşmeli personel alımı yapacak!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için 22 Eylül 2022 tarihli Resmi Gazete’de yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Bakanlık, aşağıda belirtilen 25 şehirden sözleşmeli personel alımı yapacak.

En az ortaöğretim mezunu öğrenim düzeylerinden bay-bayan toplam 25 personel alınacağını belirten Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, iş başvurularının 3 Ekim’de başlayacağını ve 21 Ekim 2022 tarihinde sona ereceğini belirtti.

Personel alımına ilişkin yayınlanan resmi ilanda şu detaylara yer verildi;

Başvuru Şekli ve Süresi:

a) Adaylar başvurularını 03/10/2022 – 21/10/2022 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı – Kariyer Kapısı, Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) giriş yaparak gerçekleştireceklerdir. Duyuruda belirtilen süre içinde elektronik ortamda yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

b) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak olup, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Diğer tüm detayları görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.