Emlak

Halkbank’tan 905 bin TL’ye Ankara Çankaya’da kullanıma hazır satılık 3+1 daire!

Halkbank, Ankara ili Çankaya ilçesindeki 111 metrekare kullanım alanlı 3+1 daireyi emsallerinden çok daha uygun bir fiyata satışa sundu. Ayrıca kredili alıma da uygun!

Halkbank ev sahibi olmak isteyenler için emsallerinin 3/1’i fiyatına yeni bir satılık daire ilanı yayınladı. Bankadan 905 bin TL’ye satılık daire Ankara ili Çankaya ilçe sınırları içerisinde yer almakta olup, 111 metrekare büyüklüğe sahiptir. Halkbank’tan satılık bu gayrimenkul kullanıma hazır olup, ısınma sistemi doğalgaz ile sağlanmaktadır.

Bankadan satılık bu apartman dairesi 3 katlı binanın 1. katında yer almaktadır. Halkbank’tan uygun fiyata satılık bu konut bulunduğu lokasyon itibariyle birçok önemli noktaya da yakın mesafededir. Gerek şahsi gerek toplu taşıma araçları ile her yere rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Bu yapının çevresi alüminyum doğrama ile çevrili olup, kendine ait araç otopark alanı da mevcuttur.

Yakın çevresinde; Market, Çocuk Parkı, Devlet Hastanesi, Oteller, Öğrenci Yurtları, Kargo şubeleri, İlkokul, Ortaokul, Lise, Cami ve Alışveriş Merkezleri bulunmaktadır. Emsallerine göre çok uygun fiyata satışa sunulan bu konut, 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 hol, 1 Kiler, 1 lavabo-wc ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Ankara ili Çankaya ilçe sınırları içerisindeki bu daire nakit ve kredili alıma uygundur.

Halkbank’ın satışa sunduğu bu evi ister 905 bin TL’ye nakit, ister bankana sunmuş olduğu konut kredisi imkânlarından faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirsiniz. Bankanın konut kredisi oranlarını ve aylık taksit tutarlarını öğrenebilmek için bankanın internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bankadan satılık gayrimenkul açık teklif usulü ile satılmakta olup, hemen almak isteyenlerin minimum 7.500 TL fiyat artışı yaparak 912.500 bin TL’ye hemen sahip olma şansını yakalayabilirler.

Halkbank’tan başkentte satılık uygun fiyatlı bu daire ile ilgili merak edilen diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLER

Ana Gayrimenkulde; Bina Girişi Zemin Kat Seviyesinden, Kuzeybatı Cephesinden Sağlanmaktadır. Binanın Dış Cephesi, Dış Cephe Boyası İle Boyalıdır. Binanın Giriş Kapısı Cam Aralı Alüminyum Doğrama Kapıdır. Bina Girişinde Yerler Mermer Duvarlar Plastik Boyalıdır. Merdiven Korkulukları Alüminyum Profildendir. Binada Asansör Mevcut Değildir. Taşınmazın Isıtılması Doğalgaz Yakıtlı Kombili Sistemle Sağlanmaktadır. Değerleme Konusu Taşınmaz Üzerinde Konumlu Olduğu Binanın 1. Normal Katında Yer Alan 3 Nolu Taşınmaz Güneybatı, Kuzeybatı Ve Güneydoğu Olmak Üzere 3 Cephelidir. Onaylı Projesine Göre Toplamda 111 M2 Kapalı Alanlı Olup Antre, Salon, Mutfak, 3 Oda, Banyo, Wc Ve 3 Balkon Hacimlerinden Meydana Gelmektedir.

Bankanın uygun fiyat ve koşullarla satışa sunduğu bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYI TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.