Emlak

Türkiye Finans Bankası İl merkezinde ki asansörlü daireyi 550 bin TL’den satışa sundu!

Türkiye Finans Bankası uygun ödeme imkanları ile şehir merkezinde asansörlü, sığınaklı, doğalgazlı ve daha birçok özelliğe sahip yeni bir satılık daire ilanı yayınladı.

Türkiye Finans Bankası yüksek gayrimenkul fiyatlarına aldırış etmeden çok uygun fiyatlara ev sahibi yapmaya devam ediyor. Peki, siz şehir merkezinde asansörlü, sığınaklı, doğalgazlı ve daha birçok özelliğe sahip yeni bir ev sahibi olmak ister misiniz? Cevap “evet” ise işte size kaçırılmayacak fırsat!  Türkiye Finans Bankası il merkezinde ve her yere yürüme mesafesinde yer alan bu apartman dairesini 550 bin TL’den satışa çıkardı. Uygun fiyat ve koşullarla satışa sunulan daireyi sizler için biraz daha yakından inceledik. İşte detaylar…

Türkiye Finans Bankası’ndan satılık bu konut il merkezinde yapılaşmanın en çok ilgi gördüğü cadde üzerinde yer almaktadır. Bulunduğu lokasyon itibariyle birçok önemli noktaya da çok yakın mesafededir. Yakın mesafesinde toplu taşıma durağı bulunduğu gibi kendi aracınızla da rahatlıkla her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konu taşınmazın 4. normal katı onaylı mimari projesine göre, salon mutfak, ebeveyn yatak odası, banyo ve 1 adet balkon hacminden oluşmaktadır.

Bankadan satılık apartman dairesinin yakın çevresinde, ilkokul, ortaokul, lise,  yüksekokul, restoranlar, banka şubeleri, devlet hastanesi, araştırma hastanesi,  eczaneler, AVM’ler, özel tıp merkezleri ve birçok market çeşidi bulunmaktadır. Bu dairenin ısınma sistemi doğalgaz ile sağlanmakta olup otopark sorunu bulunmamaktadır.

Bankanın satışa sunduğu bu evi ister 550.000 TL’ye nakit, ister bankana sunmuş olduğu konut kredisi imkânlarından faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirsiniz. Konut kredisi oranları ve taksit seçeneklerini hesaplamak için bankanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye Finans Bankası’ndan satılık gayrimenkul açık teklif usulü ile satılmakta olup, hemen almak isteyenlerin minimum 5.500 TL fiyat artışı yaparak 555.500 bin TL’ye hemen sahip olma şansını yakalayabilirler.

Satışa sunulan uygun fiyatlı bu apartman dairesi ile ilgili merak edilen diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

Taşınmaz 2417 ada 9 parselde 4A yapı cinsinde 533,65 m² alanlı arsa üzerinde konumludur. Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde tek blok yer almaktadır. Ana taşınmaz onaylı mimari projesine ve mevcut durumuna göre; bodrum kat + zemin kat + asma kat + 5 normal kat + çatı katı olmak üzere toplam 7 katlıdır.

Ana taşınmazda bina girişi bodrum kat seviyesinden batı cepheden sağlanmaktadır. Binaya giriş alüminyum camekânlı kapıdan sağlanmakta olup merdiven korkulukları alüminyum küpeşte, merdiven zeminleri seramik kaplama ve duvarları saten boya ile boyalı durumdadır. Ana taşınmazın dış cephesi iki farklı renkte dış cephe boyası ile boyanmıştır. Asansör bulunan binada ısınma bireysel doğalgaz ile sağlanmaktadır.

19 bağımsız bölüm numaralı mesken ana yapının 4. katında, bodrum kattan sağlanan bina girişine göre sağ-yan-orta bölümde yer almaktadır. Konu taşınmazın 4. normal katı onaylı mimari projesine göre, salon mutfak, ebeveyn yatak odası, banyo ve 1 adet balkon hacminden oluşmakta olup 43 m² alana sahiptir. Taşınmaz, Kışla Caddesi’ne cephesi olan binanın arka sokağı tarafına bakan cephede yer almaktadır. Yönetim alınan son bilgiye göre aylık aidat tutarı 80 TL’dir.

Taşınmaz, Kastamonu İli, Merkez İlçesi, İsmailbey Mahallesi, Kanarya Sokak, Bilge Moda Apartmanı, No:24, 4. kat,19 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmazdır. Gayrimenkul Kastamonu İli Merkez İlçe merkezi içerisinde yer almakta olup, yakın çevresinde bilinen önemli referans noktaları; Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Kastamonu Belediyesi, Barutçuoğlu Avm, Kastamonu Şehir Parkı, İl Jandarma, İl Emniyet Müdürlüğü, Aytaç Eruz Lisesi gibi eğitim, kamu kurum ve kuruluşları ile sosyal donatılar da yer almaktadır.

Bölge şehir merkezinde konumlu olup genel olarak, konumu, ulaşım kolaylığı vb. gibi olumlu özellikleri dolayısıyla tercih edilen bölgelerdendir.  Ticari olarak yüksek yoğunlukta bir bölge olup, bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri market, eczane, kafeterya, şeklinde esnaflar bulunmaktadır. Gayrimenkul Kışla Caddesi güzergâhında işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür.

Adres: İSMAİLBEY MAHALLESİ KANARYA SOKAK BİLGE MODA APARTMANI NO: 24 KAT: 4 BB: 19 MERKEZ/KASTAMONU

Bankadan satılık bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.