Belediye İş İlanları

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 16 farklı meslekten memur ve işçi alımı yapıyor!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden KAYMEK A.Ş bünyesine KPSS şartsız 16 meslekten toplam 79 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 19 Eylül 2022 tarihinde 16 meslekten memur ve işçi alımı yapmak için yeni bir iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu’nda yayınlanan resmi iş ilanına göre, Kayseri KAYMEK A.Ş bünyesinde KPSS şartsız bay-bayan 79 memur ve işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Kayseri KAYMEK alım yapılacak personellerin kadrolu olarak görevlendirileceğini belirtti. Belediye memur ve işçi alımları iş başvuruları bugün (19 Eylül) başlamış olup, 20 Eylül 2022 tarihi mesai bitiminde son bulacaktır.

Peki, Kayseri KAYMEK hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Alım yapılacak mesleklere göre aranılan şartlar nelerdir? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir? Başvurular nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden KAYMEK A.Ş bünyesinde; 13 Ağır Vasıta Şoförü, 25 Beden İşçisi, 5 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, 1 Dozer Operatörü, 1 Elektrik Teknikeri, 5 Gece Bekçisi, 6 Özel Güvenlik Görevlisi, 1 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, 1 Makine Teknikeri, 4 Özel Eğitim Öğretmeni, 2 Silindir Operatörü, 2 İnşaat Teknikeri, 4 Harita Teknikeri, 6 Asfalt Plent Operatörü, 1 Sosyal Hizmetler Uzmanı ve 2 Bilgisayar Mühendisi olmak üzere toplam 79 memur ve işçi alımı yapılacaktır.

Personel alımı ilanına göre iş başvuruları, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan KAYMEK A.Ş Merkez binasına aşağıda ilan içeriğinde belirtilen başvuru belgeleri ile birlikte şahsen müracaat edilmesi gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Mesleklere göre istenilen başvuru şartları ve diğer tüm detaylar aşağıda her bir mesleğe göre ayrı ayrı belirtilmiş resmi ilan içeriklerinde verilmiştir. Yayınlanan resmi ilan içeriklerini ve detayları görüntülemek için BURAYI TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir