Personel Alımı

SYDV şubesine beden işçisi ve şoför alımı yapılacak!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Yalova şubesi bugün Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un SYDV iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre, Yalova SYDV şubesine KPSS şartsız beden işçisi ve şoför alımı yapılacak. Lakin, Beden işçisi ve şoför alımı için en az lise mezunu, tercihen lisans mezunu istemeleri dikkat çekici oldu… Üstelik alınacak personeller sadece 6 ay süreyle çalıştırılacak. Peki, SYDV işçi alımı başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? Belirtilen kadrolar için istenilen şartlar nelerdir?

Yalova SYDV şubesi 26-27 Mayıs 2021 tarihleri arasında işçi alımı yapacak. İlana başvuru yapmak isteyen adayların, bu belirtilen tarih aralığında Yalova SYDV Rüstem Paşa Mah. Şahin Sok. No:19 adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. İstenilen müracaat şartları ise şöyle;

BAŞVURU ŞARTLARI

657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Beden işçisi (3 kişi) için en az lise mezunu olmak. (beden işçisi ve şoför için lisans mezunu olmak.)

Erkek adaylar için askerlikle bir ilişiği bulunmamak.

En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak [Beden işçisi ve şoför (1 kişi) için zorunlu, alınacak diğer 3 beden işçisi için tercih sebebidir.

Yalova ilinde ikamet ediyor olmak,

Alınacak personeller Vakfımızca yürütülecek olan engelli ve yaşlılara evde bakım projesinde görev alacak olup Yaşlı Bakım Bölümünden mezun olması tercih edilir. Bu şartın sağlanamaması durumunda en az lise mezunu ancak Engelli ve Yaşlı Bakım Konusunda sertifika sahibi kişiler öncelikli olarak projede istihdam edilecektir.

Yayınlanan resmi işçi alım ilanını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir