Personel Alımı

Aydın Didim SYDV 18-45 yaş arası Temizlik Görevlisi alımları yapıyor!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Aydın Didim SYDV şubesi bay bayan çok sayıda personel alımı yapıyor. Alınacak personeller Sosyal Yardım Vakfı bünyesinde görevlendirilecekler.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu’nda yayınlanan resmi iş ilanına göre, Aydın Didim SYDV şubesine bay-bayan “Temizlik Görevlisi” alımı yapılacak.

Didim ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımları tercihen B sınıfı ehliyet sahibi adaylardan yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların 18-45 yaş aralığında olması ve en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Adayların ayrıca Didim SYDV’nin yayınlamış olduğu iş ilanında belirtilen mesleki şartlara da sahip olmaları gerekiyor.

Didim SYDV personel alımı için başvurular halen devam etmekte olup, 20 Eylül 2022 tarihinde sona erecektir. Bu ilana başvurular Didim Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na şahsen yapılacaktır. Başvurular esnasında adaylardan istenilen belgeler aşağıda ilan içeriğinde verilmiştir.

Sosyal inceleme görevlisi alımı için Aydın Didim SYDV Başkanlığı tarafından yayınlana resmi ilan ve ayrıntıları aşağıda verilmiştir…

2021 Ekim ayında 84 belediye KPSS şartsız 1706 personel alımı yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.