Emlak

Ziraat Bankası’ndan 380 bin TL’ye ilçe merkezinde satılık müstakil ev!

Ziraat Bankası uygun fiyata konut satışlarına devam ediyor. Banka 2+1 kullanım alanlı müstakil evi, nakit ve kredili alım kolaylığı da sunarak 380 bin TL’den satışa sundu…

Ziraat Bankası müstakil ev sahibi olmak isteyen vatandaşları düşündüklerinden daha az bir fiyata ev sahibi yapıyor. Türkiye şartlarında TOKİ evlerinin bile 800 bin TL’den satıldığı bu dönemde Ziraat Bankası, 120 metrekare büyüklüğündeki müstakil evi nakit ve kredili alım kolaylığı ile 380 bin TL’den satışa sundu.

Ziraat Bankası’ndan çok uygun fiyata satılık bu gayrimenkulün kullanım alanları ise, 1 salon, 1 mutfak, 2 oda, antre, hol, 1 lavabo-banyo, 2 wc ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bu ev ana yol üzerinde yer almakta olup, evin çevresi metal profille çevrilidir. Bahçesinde çeşitli ağaçlar yer almaktadır.

Bankadan satılık bu taşınmaz ilçe merkezine 1 km mesafede yer almakta olup, yakın çevresinde toplu taşıma durakları mevcuttur. Yakın çevresinde; sanayi sitesi,  alışveriş merkezleri, eczaneler ve çeşitli düzeyde eğitim veren devlet okulları, devlet hastanesi ve çocuk parkları yer almaktadır. Gerek şahsi gerekse toplu ulaşım ile her yere rahatlıkla seyahat edilebilmektedir.

Peki, Ziraat Bankası tarafından satılık müstakil ev hangi ilimizde, hangi ilçede yer almaktadır? Bu evin genel durumu nasıldır? Satın alma koşulları ve şartları nelerdir? İşte detaylar…

Ziraat Bankası’nın satışa sunduğu bu evi ister 380 TL’ye nakit, ister bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkânlarından faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirsiniz. Bankadan satılık müstakil ev açık teklif usulü ile satılmakta olup, hemen almak isteyenlerin minimum 1.000 TL fiyat artışı yaparak 381.000 bin TL’ye hemen sahip olma şansını yakalayabilirler.

GENEL YAPI ÖZELLİKLERİ

640 m² Alan Üzerinde 120 m² Yasal Evrakı Bulunmayan Mesken Yapısı Bulunan Tarla Nitelikli Gayrimenkul (Gayrimenkul peşin ödeme yapılarak satın alınabilecektir. Kredi kullanmak suretiyle alınan gayrimenkuller peşin olarak değerlendirilir.)

Adres: İmamoğlu İlçesi, Fatih Mahallesi, 354 Sokak, Bina No:49 Adana

Bankadan satılık bu evi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYI TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.