Emlak

154 Bin TL’ye hemen 2+1 daire sahibi olabilmek mümkün! İşte detaylar…

Uzun yıllar beklemeden çok uygun fiyata 2+1 daire sahibi olmak ister misiniz? Ziraat Bankası ev sahibi olmak isteyenleri çok ucuz fiyatlara ev sahibi yapmaya devam ediyor. Banka 2+1 kullanım alanlı, doğalgazlı satılık gayrimenkulü sadece 154 bin TL’den satışa çıkardı. Bu konut ayrıca nakit ve kredi ile alıma da uygundur. Hemen daire sahibi olmak isteyenler için tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

Ziraat Bankası’ndan satılık taşınmaz ilçe merkezinde yer almakta olup birçok önemli noktaya da yürüme mesafesindedir. Bulunduğu konum itibariyle ulaşım ile ilgili herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. Gerek şahsi gerek toplu taşıma araçları ile şehrin her yerine kısa süre içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir.

Bankadan satılık bu apartman dairesi; 2 oda, salon, mutfak, antre, hol, banyo-wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Satılık daire 4 katlı binanın 1. katında yer almaktadır. Bu konut bina girişine göre güney ve doğu yönlerine bakmaktadır.

Bankadan satılık bu daireyi ister 154.000 TL’ye nakit ister bankanın sunmuş olduğu uygun konut kredisi imkânlarından faydalanarak satın alabilirsiniz. Konut kredisi oranları ve taksit seçenekleri ile ilgili bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan satılık bu gayrimenkul açık teklif usulü ile satılmakta olup hemen satın almak isteyenlerin minimum 1.000 TL fiyat artışı yaparak 155.000 TL’ye sahip olma şansını yakalayabilirler.

Peki, bankadan uygun fiyatta koşullarla satılık bu daire hangi ilimiz ve ilçesinde yer almaktadır? Genel özellikleri nelerdir? İşte detaylar…

GENEL ÖZELLİKLERİ

100 m² Alanlı, 3/60 Arsa Paylı, 1. Kat Mesken Nitelikli 9 Nolu Bağımsız Bölüm – (Gayrimenkul peşin ödeme yapılarak satın alınabilecektir. Kredi kullanmak suretiyle alınan gayrimenkuller peşin olarak değerlendirilir.)

Adres: Yeni Mahallesi, Barbaros Caddesi, Şahinler Apartmanı, No:33 Bayat/Çorum

Ziraat Bankası’ndan satılık bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.