Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 7 farklı meslekten çok sayıda kadrolu personel alıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 15 Eylül 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, İBB iştirak şirketlerinden İSPER, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 7 farklı meslekten KPSS şartsız ve sınavsız personel alımı yapacak.

İBB İSPER iş başvuru tarihleri alım yapılacak mesleklere göre farklılık göstermekte olup başvuru tarihleri aşağıda verilmiştir. Bu ilana başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Peki, İBB hangi mesleklerden personel alımı yapacak? Mesleklere göre istenilen başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İŞKUR aracılığı ile 1 Kuaför, 3 Sahne Makinisti, 2 Terzi, 5 Tiyatro Yer Gösterici, 1 Bilgisayar Programcısı, 1 Büro İşçisi ve 1 Uygulama Uzmanı olmak üzere toplam 14 memur ve işçi alımı yapacak. Alınacak personeller kadrolu olarak iş başı yapacaktır.

Bu mesleklerle ilgili tüm detaylar, aşağıda verilen resmi ilan içeriklerinde verilmiştir.

İSPER personel alımı 1. Sayfa için BURAYI TIKLAYINIZ

İSPER personel alımı 2. sayfa için BURAYI TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir