İŞKUR İş İlanları

Hastanelere 7-10 bin TL maaşla 385 hasta kayıt kabul personeli alımı başladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler ve özel şirketler birçok yeni iş ilanı yayınlanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanlarına göre birçok meslekten, 18-50 yaş arası çok sayıda bay-bayan personel alımları yapıyor. 09 Eylül 2022 tarihinde yayınlanan iş ilanları arasında hastanelere 385 “hasta kayıt kabul” personeli alımları yapılacak.

Türkiye genelinde birçok ilden deneyimli deneyimsiz personel alımları yapılacağı duyurulurken, işe alınacak personellerin 7 ile 10 bin TL maaş alacağı bilgisine yer verildi. İş başvuralı halen devam etmekte olup, 25 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecektir.

kamuisilanlari.net

Alım yapılacak mesleğe ilişkin genel başvuru şartları dışında ayrıca özel başvuru şartlarını da aranmakta olup, başvuru yapacak adayların bu şartlara haiz olmaları gerekmektedir. İŞKUR’da yer alan hasta kayıt kabul personeli alımı ilanına ait link aşağıda verilmiştir.

Yukarıda belirtilen tarihe kadar adayların başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Başvurular neticesinde uygun görülen adaylar ilgili şirketlerin yetkilileri tarafından görüşmeye davet edileceklerdir. Hasta kayıt kabul görevlisi alımlarına ilişkin başvuru şartları ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir…

HASTA KAYIT KABUL GÖREVLİSİ GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

En az ilköğretim mezunu

Sağlık sektöründe deneyimi olan ya da deneyim kazanmak isteyen,

İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,

Hizmet ve çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,

Provizyon ve fatura işlemlerine hakim,

MS Office programlarına kullanabilen,

Herhangi bir sağlık sıkıntısı olmayan,

Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek personeller alınacaktır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlanlara başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılacaktır. İŞKUR resmi internet sayfasına giriş yaparak ilanları inceleyebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru Adresi için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.