İş İlanları

135 il-ilçe belediyesine kadrolu 4 bin 220 memur ve işçi alımı yapılacak!

135 il-ilçe belediyeleri ve 86 SYSV şubesinde KPSS’li ve KPSS şartsız bay-bayan 4 bin 220 memur ve işçi alımı yapılacak! En az ilkokul, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden personel alımı yapılacak olup, iş başvuruları 9 Eylül 2022 tarihi itibari ile başladı ve her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 30 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecektir.

En fazla memur alımı ve işçi alımı İstanbul, İzmir, Antalya, Tekirdağ, Ankara, Konya, Kayseri, Adana, Mersin, Muğla, Bursa ve Denizli il ve ilçe belediyelerine yapılacak olup, Sosyal Yardım Vakfı Şubeleri ile birlikte toplamda 4.220 personel alınacak.

Bu belediye ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde bulunan bu sosyal yardım vakfı şubeleri haricinde 18 üniversiteye, 6 farklı bakanlık ve bu bakanlıklara bağlı 12 farklı kamu kurumuna farklı mesleklerden personel alınacak olup, bakanlık ve üniversiteler ile birlikte toplamda 16 bin 844 kişiye istihdam sağlanacaktır.

Peki, 09-30 Eylül 2022 tarihleri arasında hangi belediyelere, hangi üniversitelere, hangi SYDV başkanlıklarına ve hangi bakanlıklara memur ve işçi alınacak? Hangi mesleklerden eleman aranıyor? Aranan mesleklerle ilgili istenilen şartlar nelerdir? İş başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

Tüm kamu kurum ve kuruluşların güncel iş ilanlarını görüntülemeniz, yayınlanan ilanlar hakkında ki tüm ayrıntıları öğrenmeniz için BURAYA TIKLAYINIZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.