Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 08-11 Eylül tarihlerinde memur ve işçi alımı yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) şirketlerinden olan İSPER A.Ş farklı mesleklerden çok sayıda memur ve işçi alımı yapacak. İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, İBB iştirak şirketlerinden İSPER A.Ş, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 5 farklı meslekten KPSS şartsız memur ve işçi alımı yapacak.

İBB İSPER iş başvuru tarihleri alım yapılacak mesleklere göre farklılık göstermekte olup başvuru tarihleri aşağıda verilmiştir. Bu ilana başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Peki, İBB hangi mesleklerden personel alımı yapacak? Mesleklere göre istenilen başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İŞKUR aracılığı ile 4 destek personeli, 8 aşçı, 2 pasta yardımcısı, 1 idari destek görevlisi ve 2 büro yönetimi elemanı olmak üzere toplam 19 personel alımı yapılacak. Belirtilen mesleklere ilişkin aranılan şartlar aşağıda ilan içeriklerinde verilmiş olup başvuru yapacak adayların bu şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen “destek personeli, aşçı, pasta yardımcısı, idari destek görevlisi” iş başvuruları 08-10 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Diğer mesleklere başvuru yapacak adayların ise 08-11Eylül 2022 tarihleri arasında yukarıda belirtilen online adrese başvuru yapabileceklerdir.

Bu mesleklerle ilgili tüm detaylar, aşağıda verilen resmi ilan içeriklerinde verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir