Belediye İş İlanları

Kocaeli Darıca Belediyesi 06-07 Eylül’de çok sayıda işçi alımı yapıyor!

Kocaeli Darıca Belediyesi personel istihdamı için 06 Eylül 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Kocaeli iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Darıca Belediyesi aşağıda belirtilen 5 farklı meslekten memur ve işçi alımı yapacak. Alım yapılacak mesleklere ilişkin diğer detaylar aşağıda verilmiştir.

Darıca Belediyesi memur ve işçi alımı başvuruları başlamış olup, 07 Eylül 2022 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların 18 yaşını tamamlamış ve tercihen Kocaeli il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması istenmektedir.

Peki, Darıca Belediyesi’ne hangi mesleklerden kaç personel alınacak? Hangi öğrenim düzeyindeki adaylar bu ilanlara başvuru yapabilir? İş başvurusu nereye ve nasıl yapılacak? Tüm detaylar aşağıda ayrıntıları ile birlikte verilmiştir;

Darıca Belediyesi bünyesinde 1 temizlik işçisi, 1 kaynakçı, 1 çöp kamyonu sürücüsü, 1 servis komisi ve 2 güvenlik personeli olmak üzere toplam 6 memur ve işçi alımı yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir