Belediye İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi 7-9 Eylül’de 11 farklı meslekten personel alımı yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı için 5/9/2022 tarihinde Türkiye iş kurumu üzerinden 11 farklı iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre İzmir Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere aşağıda belirtilen 11 farklı meslekten personel alımı yapacak. 

Alınacak personeller İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan İzdoğa A.Ş bünyesinde istihdam edileceklerdir. İş başvuruları 7/9/2022 tarihinde başlayacak ve 9/9/2022 tarihinde mesai bitimine kadar devam edecek. 

Peki, İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDOĞA hangi mesleklerden kaç personel alacak? Bu aranan mesleklerle ilgili istenilen başvuru şartları nelerdir? İZDOĞA iş başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? işte detaylar; 

İzmir İZDOĞA A.Ş 1 elektrik elektronik mühendisi, 1 tanıtım personeli, 3 saha sorumlusu, 1 iş makinesi operatörü, 1 rehber, 1 kasiyer, 1 pazarlama şefi, 1 çevre mühendisi, 1 inşaat mühendisi, 1 ağır vasıta şoförü ve 1 işletme şefi olmak üzere bu belirtilen 11 meslekten toplam bay bayan, KPSS şartsız 13 personel alımı yapılacaktır. 

İş başvuruları www.izmir.bel.tr/tr/insankaynaklari/259 internet adresi üzerinden online şeklinde yapılacaktır. bu belirtilen mesleklerle ilgili yaş şartı, ikametgah şartı belirtilmemiştir.  

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir