İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

SYDV şubesine 13 temizlik personeli alımı yapılacak!

Çağlayancerit Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere 13 adet temizlik personeli alımı yapılacak. 2021 Yılı Vefa Yaşlı Bakım Projesinde 13 (5 erkek ve 8 bayan planlanmakta olup Vakıf Mütevelli Heyeti bu sayıları azaltıp çoğaltmaya yetkilidir) temizlik personeli alımı yapılacaktır.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde bulunan Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’SYDV iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre, Çağlayancerit Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere 13 adet temizlik personeli alımı yapılacak. Peki, Çağlayancerit SYDV temizlik personeli alımı için başvurular ne zaman ve nereye yapılacak? Başvuruda bulunan adaylardan ne gibi şartlar isteniyor? İşte detaylar…

Kahramanmaraş ili Çağlayancerit Sosyal Yardım şubesi, temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız bay-bayan toplam 13 personel alımı yapacak. Personel alımına ilişkin yayınlanan ilanda şu bilgilere yer verildi;

BAŞVURU ŞARTLARI

Çağlayancerit Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan 2021 Yılı Vefa Yaşlı Bakım Projesinde 13 (5 erkek ve 8 bayan planlanmakta olup Vakıf Mütevelli Heyeti bu sayıları azaltıp çoğaltmaya yetkilidir) temizlik personeli alımı yapılacaktır.

Temizlik personeli olarak alınacaklarda aranacak genel ve özel şartlar şöyle;

Başvuranların tamamı başvuru tarihi itibari ile 20-40 yaş aralığında olması

Geriatri mezunlarına veya Yaşlı Bakım Sertifikasına sahip Yüksekokul mezunu ve Lise mezunlarına öncelik verilecektir.

Başvuru tarihine kadar en az 6 ay boyunca Çağlayancerit’te ikamet etmiş ve halen Çağlayancerit’te ikamet ediyor olması

Türk vatandaşı olması

Erkek personelin askerlik ile ilgili ilişiğinin bulunmaması

Erkek personelin en az B sınıfı düzeyinde ehliyetinin olması ve aktif olarak araç kullanıyor olmaları gerekmektedir.

ÇALIŞMA KOŞULLARI

Proje süresi yedi ay ( 7 Ay) olup istihdam edilecek personel 7 aylık belirli iş sözleşmesine göre çalıştırılacaktır. Proje süresinin uzaması halinde istihdam edilen personel yeniden çalıştırılmayacak ve sözleşmesi yenilenmeyecektir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Çağlayancerit Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından uygulanacak 2021 Yılı Vefa Projesi personel alımı başvuruları 17 Mayıs 2021 tarihinde saat 10.00’da başlayacak olup başvurular 24 Mayıs 2021 tarihinde saat 16.00’da son bulacaktır.

Başvuruların sonlanmasının ardından Çağlayancerit Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Başkanı tarafından oluşturulan 5 kişilik komisyon tarafından 25 Mayıs 2021 tarihinde saat 10.00 ile 16.00 saatleri arasında başvuru için aranan özel ve genel şartları taşıyıp taşımadığının tespiti için ön eleme yapılacak olup ön elemeyi geçecek kişiler kura yöntemiyle işe alınacaktır.

Kura çekilecek yer ve zamanı daha sonra açıklanacaktır. Çağlayancerit Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyeti tarafından oluşturulan komisyon marifetiyle yapılacak olan personel alımlarında kura usulü uygulanacaktır. Noter huzurunda çekilecek kurada (Öncelik verilen grupta yer alan kişi veya kişiler kuraya girmeden liste başında yer alacaktır.) ilk 13 kişi asil listede yer alacak olup ikinci 13 kişi (14-26 arası) yedek liste olarak belirlenecektir. Başvuru için gerekli evrakların başvuru tarihleri içerisinde Çağlayancerit Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı’na alındı belgesi karşılığında teslim edilmesi gerekmektedir.

Kurum tarafından yayınlanan temizlik personeli alım ilanını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu