Belediye İş İlanları

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 18-55 yaş arası çok sayıda Büro İşçisi alımı yapıyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), 05 Eylül 2022 tarihinde personel alımı yapmak üzere yeni bir iş ilanı yayınladı. KPSS şartsız ve sınavsız “Büro İşçisi” alımı yapacağını duyuran Ankara Büyükşehir Belediyesi, başvuruların başladığını ve başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda belirtilen e-mail adresine CV göndermeleri gerektiği belirtildi.

Personel alımına ilişkin ABB tarafından yayınlanan resmi iş ilanında herhangi bir yaş şartı belirtilmemiş olup, 18-55 yaş arası, bilgisayar bilgisi olan bay/bayan adaylar arasından personel alımları yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların ayrıca aşağıda belirtilen mesleki şartlara da sahip olmaları gerekmektedir.

Belediye personel alımları halen devam etmekte olup 31 Ekim 2022 tarihi mesai bitimine kadarda devam edecektir. Başvurular “insanKaynaklari@portas.com.tr” internet adresine online olarak yapılacaktır. Belirtilen adrese resimli Cv gönderilmesi gerekmektedir.

Peki, Ankara Büyükşehir Belediyesi kaç personel alımı yapacak? Aranan mesleklerle ilgili istenilen şartlar nelerdir? ABB’nin bu ilanına hangi öğrenim düzeyindeki adaylar başvuru yapabilir? İşte detaylar…

Ankara Büyükşehir Belediyesi, kendi iştiraklerinden olan PORTAS AŞ. Genel Merkez ve Şantiyeleri bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 büro işçisi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR’da yer alan resmi ilana ilişkin diğer tüm detaylar aşağıda resmi ilan içeriğinde verilmiştir…

Bir Yorum

  1. %40 ve üzeri engelli arıyorlarmış.ne yapalım.kolumuzu kafamızı mı kıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir