İş İlanları

İŞKUR Türkiye geneli 802 memur, 687 çağrı merkezi operatörü ve 1131 güvenlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu

Türkiye iş kurumu kendi resmi web sayfası üzerinden Türkiye geneli memur, özel güvenlik görevlisi ve çağrı operatörü alımı için yeni iş ilanları yayınladı. Bu yayınlanan ilanlara göre İŞKUR, KPS şartsız en az lise ve üniversite mezunu öğrenim düzeylerinden 802 memur, en az ilköğretim ve lise mezunu 687 çağrı merkezi operatörü ve silahlı silahsız 1131 özel güvenlik görevlisi alımı yapacak. 

İŞKUR bu belirtilen 3 farklı meslekten bay bayan toplam 2620 personel alımı yapacak olup personel alımları 81 il genelinde olacaktır. iş başvuruları başladı ve her 1 ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 30/9/2022 tarihine kadar devam edecektir. 

Memur alımı, çağrı merkezi personeli alımı ve güvenlik görevlisi alımı için iş başvuruları Türkiye iş kurumu sayfası üzerinden online şeklinde yapılacak olup her 1 mesleğe ait başvuru ekranı linkleri aşağıda ayrı ayrı verilmiştir. İster bu linklerin üzerine tıklayarak başvuru ekranı üzerinden online şeklinde ya da alo 170 telefon hattı üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşerek bulunduğunuz il ve ilçedeki iş ilanlarına kaydınızı yapabilirsiniz. 

Bu belirtilen mesleklerle ilgili başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları gerekmektedir. Ayrıca evet devlette profilinizin iş arayan statüsünde olması gerekmektedir. 

Alınacak personeller başta bakanlık, üniversite ve belediyeler olmak üzere Türkiye genelinde faaliyet yürüten fabrikalara, üretim tesislerine ve kurumsal şirketlerde istihdam edileceklerdir. Hangi kamu kurumların hangi mesleklerden kaç personel alımı yapıldığını görüntülemek ve ilan detaylarını öğrenmek için veya illere göre ve mesleklere göre yayınlanan iş ilanlarını görüntülemek için aşağıda size uygun linklerin üzerine tıklayınız 

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı için yayınlanan tüm güncel iş ilanlarını görüntülemek için buraya tıklayınız 

İllere göre güvenlik görevlisi alımı için yayınlanan güncel iş ilanlarını görüntülemek için buraya tıklayınız 

İllere göre çağrı operatörü alımı için yayınlanan güncel iş ilanlarını görüntülemek için buraya tıklayınız 

İllere göre memur alımı yapan kurumların güncel iş ilanlarını görüntülemek için buraya tıklayınız 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.