İŞKUR İş İlanları

Orduevine İŞKUR aracılığı ile personeli alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu, orduevine kat görevlisi olarak personel alımı için yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre orada evine 18-35 yaş arası personel alımı yapılacak. 

Orduevine personel alımı için başvurular başladı ve iş başvuruları aşağıda belirtilen İŞKUR’a ait başvuru ekranı üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda belirtilen öğrenim şartını taşıması gerekmektedir. 

İşe alınacak adaylar 9/9/2022 tarihinde yapılacak kura çekimi ile belirlenecektir. Çalışma adresi, başvuru şartları ve diğer tüm detaylar aşağıda ayrıntılarıyla birlikte verilmiştir. 

ÖZEL ŞARTLAR 

1- Turizm ve Otelcilik Meslek Liselerinin Kat Hizmetleri bölümü mezunu olmak. 

2- Diyarbakır ilinde ikamet ediyor olmak. 

3- 18-35 yaş aralığında bulunuyor olmak. 

4- İşe alınacak kişi, Oda/Kat temizliği (Halı yıkama/Elektrik süpürgesi kullanarak), Tuvalet temizliği, yüzey temizliği, zemin temizliği (Makine ile yerleri temizlemek cilalamak), oda temizliği ve düzenlenmesi ve buna bağlı işlemleri, çamaşırları gruplandırmak, çamaşırları yıkamak, çamaşırları ütülemek, çamaşırları depolamak, banyo donanımlarını temizlemek, genel alan temizliği yapmak, ofis temizliğini yapmak vb. temizlik ile ilgili görev ve işlemleri yerine getirecektir. 

5- İşe alınacak kişi asgari ücretle çalışacaktır. 

KURA YERİ VE TARİHİ: 

Diyarbakır Orduevi Müdürlüğü / 09.09.2022 Saat 10.00. 

Başvuru Linki: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00007006305&isyeriTuru=Kamu&returnUrl=AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00007006305&isyeriTuru=Kamu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.