Belediye İş İlanlarıİŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Belediyeye en az lise mezunu kasiyer alımı yapılacak!

Antalya Manavgat Belediyesi en az lise mezunu kasiyer alımı yapılacak! Personel temini için nereye nasıl başvuru yapılır? İşte detaylar…

Antalya Manavgat Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre Manavgat Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere en az lise mezunu kasiyer alımı yapacak. Kasiyer alımı başvuruları 26 Mayıs 2021 tarihine kadar devam edecktir.

Peki, Manavgat Belediyesi Kasiyer alımı için adaylardan istenilen başvuru şartları nelerdir? Personel temini için nereye nasıl başvuru yapılır? İşte detaylar…

Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yayınlana ilan detaylarında, personel alımı başvuru işlemlerinin Aşağı Pazarcı Malı. 1005 Sok. No: 8/ 1 Manavgat /ANTALYA adresine şahsen giderek yapılacağı belirtildi. Başvuruda bulunmak isteyen adaylardan ise şu şartlar istenmektedir.

MÜRACAAT KOŞULLARI

T.C. Vatandaşı olmak

18 yaşını tamamlamış olmak

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan. Anayasal düzene ve hu düzenin işleyişine karşı suçlardan ve cinsel istismar suçundan mahkum olmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Karım haklarından mahrum bulunmamak.

Askerlik ile ilişkisi bulunmamak.

Manavgat ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak.

En az Lise mezunu olmak.

Manavgat Belediyesi Kasiyer alımı için İŞKUR sayfasında yayınladığı resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Diğer kasiyer alım ilanların görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.