Belediye İş İlanlarıİŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Halkla ilişkiler uzmanı alımı için Konya Büyükşehir Belediyesi yeni iş ilanları yayınladı!

Konya Büyükşehir Belediyesi bugün Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında halkla ilişkiler uzmanı alımı için yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un resmi internet sayfasında yer alan belediye iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre, Konya’nın farklı ilçelerinde görevlendirilmek üzere halkla ilişkiler departmanına personel alımı yapılacaktır. Alınacak personeller, Konya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan Konya Sanat Kültür ve Spor Faaliyetleri Anonim Şirketinde istihdam edileceklerdir.

Peki, Halkla ilişkiler uzmanı alımı için istenilen şartlar nelerdir? Alınacak personeller hangi ilçelerde görevlendirilecek? Konya Kültür A.Ş personel alımı iş başvurusu ne zaman ve nasıl yapılacak? İşte tüm detaylar…

HANGİ BÖLGELER İÇİN PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Konya Kültür A.Ş, Selçuklu, Karatay, Meram, Akşehir, Çeltik, Doğanhisar, Ilgın, Kadınhanı, Tuzlukçu, Yunak, Beyşehir, Seydişehir, Hüyük, Derbent, Derebucak, Ereğli, Karapınar, Emirgazi ve Halkpınar bölgelerinde görevlendirilmek üzere toplamda 16 adet halkla ilişkiler uzmanı alacak.

HALKLA İLİŞKİLER UZMANI ALIMI İÇİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Konya Büyükşehir Belediyesi halkla ilişkiler uzmanı alımı için yapılacak iş başvuruları 22-29 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru işlemleri için yapılan açıklamalarda şu bilgilere yer verildi;

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar, 22/05/2021-29/05/2021 tarihleri arasında Ekte bulunan Ön kayıt formunu doldurarak bununla birlikte aşağıda sayılan gerekli belgeleri tarayıcıdan geçirerek isbasvuru@konya.bel.tr e-mail adresine göndermelidir. E-mail dışında başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvurular değerlendirildikten sonra uygun bulunan adaylar görüşmeye ve değerlendirilmeye çağrılacaktır.

Belediyenin halkla ilişkiler personeli alımına ilişkin yayınladığı resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.