İş İlanları

1-10 Eylül tarihlerinde 154 belediyeye kadrolu işçi alımı yapılacak!

Belediyelerde kadrolu işçi olarak çalışmak isteyenlere dikkat! 1-10 Eylül 2022 tarihleri arasında kadrolu işçi alımı için onlarca il ilçe belediyesi ilan yayınladı. Bu yayınlanan ilanlara göre 42 il ve 112 ilçe Belediyesi olmak üzere toplamda 154 belediyeye en az ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden 4 bine yakın memur ve işçi alımı yapılacak. 

Kadrolu işçi alımı yapan belediyeler arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Antalya, Manisa, Muğla, Tekirdağ, Kayseri, Kocaeli, Bursa, Diyarbakır, Mersin ve Adana büyükşehir belediyeleri başta olmak üzere 154 ilçe Belediyesine farklı meslek gruplarından KPSS şartlı ve KPSS şartsız personel alımı yapılacak. 

Tüm belediyelerin bütün güncel iş ilanları günlük olarak https://kamuisilanlari.net/kategori/belediye-is-ilanlari/ sayfasında yayınlanmakta olup, personel alım ilanları başvuru tarihlerine göre güncellenmektedir. Peki hangi il ve ilçe belediyeleri kadrolu işçi alımı yapıyor? Hangi mesleklerden kaç memur veya işçi alınacak? Aranan mesleklerle ilgili istenilen başvuru şartları nelerdir? Başvurular nereye ve nasıl yapılır? Bu ve diğer tüm ayrıntıları yukarıda verilen linkin üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. 

Ayrıca, bu https://kamuisilanlari.net/kategori/personel-alimi/ verilen linki tıklayarak da, tüm bakanlıkların, üniversitelerin ve diğer kamu kurum ve kuruluşların güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz. 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir