Belediye İş İlanları

İstanbul Üsküdar Belediyesi 16 farklı meslekten personel alımı yapacak

İstanbul Üsküdar ilçe Belediyesi personel alımı için 1/9/2022 tarihinde Türkiye iş kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. ilana göre Üsküdar Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere aşağıda belirtilen 16 farklı meslekten KPSS şartsız personel alımı yapacak. 

Üsküdar Belediyesi bu belirtilen 16 farklı kadro için başvurular 3/9/2022 tarihinde başlayacak ve mesai bitiminde sona erecektir. İş başvuruları ile ilgili belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan detaylarında ‘’ Başvurular için ik@usper.com.tr adresine özgeçmiş gönderilmesi gerekmektedir. E -mail dışında başvuru kabul edilmeyecektir. Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan başvuru sahipleri görüşmeye çağrılacaktır.’’ denildi.  

Peki Üsküdar Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? bu belirtilen mesleklerle ilgili istenilen başvuru şartları nelerdir? başvuru esnasında hangi belgeler gerekiyor? işte detaylar; 

KADRO DAĞILIMI 

5 büro memuru ve destek personeli, 1 mühendis, 1 fitness eğitmeni, 2 yüzme eğitmeni, 2 mimar, 1 proje yönetim personeli, 1 otopark görevlisi, 3 bulaşıkçı, 1 garson, 8 aşçı yardımcısı, 1 sosyal tesis yöneticisi, 1 restoran yöneticisi, 5 kasiyer, 11 servis elemanı ve 1 barista olmak üzere 16 farklı meslekten bay bayan toplam 44 personel alımı yapılacaktır. 

Mesleklere göre başvuru şartları, istenilen belgeler ve diğer tüm detaylar resmi ilan içeriğinde verilmiş olup Üsküdar Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan resmi ilanı görüntülemek için 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir