Belediye İş İlanları

İBB İSPER 5 farklı meslekten 02/07 Eylül tarihlerinde memur alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 5 farklı meslekten personel alımı yapmak üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İBB iştirak şirketlerinden olan İSPER A.Ş bünyesinde KPSS şartsız ve kadrolu memur alımı yapacak.

İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre; Okul Öncesi Öğretmen, Şoför, Sağlık Eğitmeni, Psikolog ve Çocuk Gelişimcisi olmak üzere toplam 22 personel alımı yapacak. İBB İSPER A.Ş bünyesinde alınacak personeller daimi olarak istihdam edilecektir.

İBB İSPER yukarıda belirtilen 5 farklı meslekten bay-bayan personel alımı yapacak olup başvurular 02-07 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Memur alımı için yayınlanan ilana başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İSPER A.Ş bu yukarıda belirtilen mesleklerden personel alımı yapacak olup aşağıda her bir meslek için belirtilen başvuru şartlarına uygun, 18 yaşından büyük, emekli olmamış tüm adaylar başvuru yapabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir