İş İlanları

81 il genelindeki belediyelere ve Aile Bakanlığı SYDV şubelerine KPSS şartsız personel alımı yapılacak!

81 il genelindeki il ve ilçe belediyelerine, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) şubelerine KPSS şartsız, farklı mesleklerden bay-bayan personel alımı yapılacak.

Belediyelere ve Aile Bakanlığı SYDV şubelerine personel alımı için iş başvuruları başladı ve bu kamu iş ilanları büyük bir ilgi gördü. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Manisa, Kayseri, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Malatya, Trabzon, Samsun ve Konya illeri olmak üzere 81 ildeki belediyelere ve sosyal yardım kuruluşlarına toplamda 4.850 personel alınacağı belirtildi.

Yayınlanan bu resmi ilanlar Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlandı ve başvuru tarihleri, başvuru şartları, hangi mesleklerden kaç memur veya işçi alımı yapılacağı, çalışma şartları ve diğer tüm detaylar belli oldu. Buna göre;

Başta güvenlik görevlisi, temizlik personeli, büro memuru, farklı branşlardan mühendis, tekniker, teknisyen, sağlık personeli, zabıta memuru, itfaiye eri, vasıflı ve vasıfsız işçi alımı olmak üzere şoför alımı, hasta ve yaşlı bakım elemanı ve daha birçok meslek grubundan personel alınacağı belirtildi.

Personel alımı yapan belediyelerin sayısı 31 Ağustos 2022 tarihi itibari ile 143, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı şube sayısı 76. Bu güncel kamu iş ilanlarının tüm detayları tek bir sayfa üzerinden yayınlanmakta olup belediyelerin yayınladığı iş ilanlarının detaylarına ulaşmak için veya Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın güncel iş ilanlarının detaylarına ulaşabilmek için aşağıda iki farklı link verilmiştir.

Bu linklerin üzerine tıklayarak yayınlanan tüm resmi iş ilanlarının detaylarına ulaşılabilir, ilan içeriğinde belirtilen başvuru adresine hemen başvuru yapabilirsiniz.

BELEDİYE İŞ İLANLARI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

BAKANLIKLARIN YAYINLADIĞI TÜM İŞ İLANLARINININ TÜM DETAYLARINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.