Belediye İş İlanlarıİŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman öğretmen, ziraat mühendisi ve mimar alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman A.Ş KPSS şartsız ve sınavsız 1 su ürünleri mühendisi, 1 anaokulu öğretmeni, 1 ziraat mühendisi ve 1 adet mimar alımı yapacaktır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzelman A.Ş, 21 Mayıs 2021 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. Güncel ilanlara göre İzelman, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere su ürünleri mühendisi alımı, anaokulu öğretmeni alımı, ziraat mühendisi alımı ve mimar alımı yapacak. Toplamda 4 personel alınacak olup, başvurular 24-26 Mayıs 2021 tarihleri arasında saat 08:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılacaktır. İzelman personel alımına ilişkin detaylar şöyle;

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman Genel Hizmet Otopark Özel Eğitim İtfaiye Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi 1 anaokulu öğretmeni, 1 su ürünleri mühendisi, 1 ziraat mühendisi ve 1 adet mimar alımı yapacaktır. Alınacak personellerden KPSS şartı veya ikametgah şartı istenmemektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Erkek adaylar için askerlik hizmeti yapılmış Olmak ya da askerlik hizmetinden muaf olmak.

Tercihen En az 1 yıl süreyle mesleği ile ilgili tecrübesi olmak.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak.

İZELMAN İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İzelman personel alımı için başvuru yapmak isteyen adayların belirtilen tarih aralığında sadece mail olarak 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş Şeklinde Aşağıdaki mail adresine yapılacaktır.

personel@izelman.com.tr

İrtibat kişi: Burcu Tosun

Telefon: 0232 464 64 45

Not: başvuru yapan adaylar arasından sadece uygun görülen adaylara çağrı yapılacaktır. İzelman personel alımı resmi ilanı üzerinden kadrolara göre belirlenmiş başvuru şartlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.