Belediye İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji 157 personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan İzenerji, 157 personel alımı yapacağını duyurdu. Toplamda 39 farklı meslek grubundan KPSS şartsız bay-bayan 157 personel alımı yapacağını belirten İzenerji A.Ş, alınacak personellerin kadrolu memur-işçi olarak istihdam edileceğini belirtti.

39 meslek grubu için başvurular 31 Ağustos’ta başlayacak ve 2 Eylül 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Peki, İzmir Büyükşehir Belediyesi İZENERJİ hangi mesleklerden personel alımı yapacak? İzenerji iş başvurusu nereye ve nasıl yapılır? İşte detaylar..

İZENERJİ İŞ BAŞVURUSU İŞLEMLERİ

İş başvuruları www.izenerji.com.tr adresi üzerinden yapılacak olup başvurular Bu adres üzerinden CV Bankası’na online başvuru şeklinde kabul edilecektir. Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

Başvuru şartlarında ikametgah ve yaş şartı belirtilmemiştir. Dolayısı ile diğer tüm şartları taşıyan tüm illerde ki adaylar bu ilana başvuru yapabilirler.

39 FARKLI MESLEKTEN PERSONEL ALIMI

İzmir Büyükşehir Belediyesi aşağıda belirtilen 39 farklı meslekten toplamda 157 personel alımı yapacak;

Taşıma personeli, şoför (B ve D sınıfı ehliyete sahip), tıbbi sekreter, süpürge işçisi, sosyolog, kazıcı, mütercim, psikolog, yardımcı personel, odacı, boya ustası (inşaat), şehir plancısı, jeoloji mühendisi, inşaat teknisyeni ve teknikeri, hayvan bakıcısı, gassal, makine teknikeri, makine resim teknikeri, fizik tedavi teknikeri, elektronik teknikeri, elektrik-elektronik teknisyeni, gıda dağıtım personeli, çocuk gelişim uzmanı, çevre mühendisi, engelli ve engelsiz telefon çağrı operatörü, bilişim teknisyeni, farklı öğrenim düzeylerinden büro memuru, aşçı, antrenör, inşaat mühendisi, yapı ressamlığı teknisyeni, inşaat teknikeri, temizlik personeli, ve vasıflı-vasıfsız işçi alımı yapılacaktır.

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir