Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

KPSS 70 puan şartı ile memur alımı yapılacak!

Belediye bünyesinde KPSS 70 puan şartı ile memur alımı yapılacak!

Kırklareli İli Büyükmandıra Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir memur alım ilanı yayınladı. İlana göre Büyükmandıra Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS 70 taban puanı şartı ile memur alımı yapacak. Memur alımı başvuruları başladı ve 28 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir. Peki, personel alımı için istenilen şartlar nelerdir? Başvurular nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

İLK DEFA ATANMAK ÜZERE MEMUR ALIM İLANI

Büyükmandıra Belediye Başkanlığı bünyesinde, KPSS P3 taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI:

İlan edilen memur unvanı için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı KPSS (B) grubu Lisans düzeyinde sınavına girmiş olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak,
Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
Herhangi bir Lisans programından mezun olmak.
En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

Sınava girmek isteyen adaylar, Başvuru Formunu https://www.buyukmandira.bel.tr/ internet adresinden indirerek doldurup imzalanacak ve aşağıdaki belgeleri başvuru formuna ekleyeceklerdir.

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ:

Adaylar, sözlü sınava katılabilmek için;

a) Yukarıda sayılan başvuru belgelerini 24.05.2021 tarihinden, 28.05.2021 tarihi mesai saati bitimine kadar (belirtilen tarihlerdeki mesai saatleri içerisinde) Büyükmandıra Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Hatip Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:78 Büyükmandıra/Babaeski/Kırklareli adresine teslim etmeleri gerekmektedir.

b) Elektronik ortamda, Belediyemizin (bilgi@buyukmandira.bel.tr) internet adresine,

c) Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Büyükmandıra Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Hatip Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:78 Büyükmandıra/Babaeski/Kırklareli adresine göndereceklerdir.

d) Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, Belediyemiz tarafından görevlendirilecek sınav kurulu tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır.

e) Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Resmi iş ilanını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.