Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İBB İSPER personel alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan İstanbul Yönetim (İSPER) A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. (İSPER GÜNCEL İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ) 28 Temmuz 2021 tarihli olarak İŞKUR’un ‘’Belediye iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilanlara göre İBB İSPER A.Ş 29 Temmuz – 01 Ağustos 2021 tarihleri arasında aşağıda belirtilen kadrolara belirtilen sayılarda personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları https://kariyer.ibb.istanbul/ adresi üzerinden online şeklinde yapılacak olup iş başvuruları ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

İSPER, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden işçi ve memur alımları yapmaktadır. Alınacak kadrolara ilişkin yayınlanan güncel iş ilanlarına yukarıda belirtilen linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KADRO DAĞILIMI

16 Halkla İlişkiler Uzmanı Alımı

Üniversite lisans mezunu tercihen psikoloji veya sosyoloji mezunu.tercihen 30 yaşın üstünde olmak.

3 İnşaat Mühendisi Alımı

Üniversitelerin inşaat Mühendisliği lisans programlarından mezun olmak. Askerlikle ilişiği olmamak.(Askerlişkten muaf olmak,askerlik hizmetini yapmış yapmış olmak veya işe giriş tarihi itibari ile 1 yıl erteletmiş olmak) İlgili mevzuat gereğince talep edilmesi zorunlu kılınan kriterler vb.

2 Mimar Alımı

Üniversitelerin Mimarlık lisans programlarından mezun olmak. Askerlikle ilişiği
olmamak.(Askerlişkten muaf olmak.askerlik hizmetini yapmış yapmış olmak veya işe giriş tarihi itibari ile 1 yıl erteletmiş olmak) ilgili mevzuat gereğince talep edilmesi zorunlu kılınan kriterler vb.

3 Şehir Plancısı Alımı

Üniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama lisans programlarından mezun olmak. Askerlikle ilişiği olmamak.(Askerlişkten muaf olmak,askerlik hizmetini yapmış yapmış olmak veya işe giriş tarihi itibari ile 1 yıl erteletmiş olmak) ilgili mevzuat gereğince talep edilmesi zorunlu kılınan kriterler vb.

2 hizmet personeli alımı;

En az lise mezunu olmalıdır. B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanıyor olması ve iş deneyimi olması tercih sebebidir.

4 Fizyoterapist alımı;

Fizik tedavi yüksekokulu mezunu olması gerekmektedir. İyi derecede bilgisayar kullanması ve alanında en az 1 yıllık iş deneyimi olması tercih sebebidir.

2 Hekim-Pratisyen alımı;

Türkiye ‘de geçerli bir tıp fakültesinden mezun olması gerekmektedir. iyi derecede bilgisayar kullanıyor olması ve ilgili alanlarda deneyimli olması tercih sebebidir.

22 hemşire alımı;

En az sağlık meslek lisesi mezunu olmalıdır. Hemşirelerin sertifikalı ya da katılım belgeli evde sağlık hemşiresi olması, lisans/yüksek lisans mezunu veya devam ediyor olması tercih sebebidir.

1 İdari destek personeli alımı;

En az lise mezunu olmalıdır. Bilgisayar kullanmayı iyi derecede bilmesi, ehliyetli olması ve aktif araç kullanıyor olması tercih sebebidir.

3 Psikolog alımı için;

Üniversitelerin psikoloji bölümü mezunu olması gerekmektedir. Yüksek lisans ve deneyimli olmak tercih edilir.

Psikologların süpervizyon / intervizyonla desteklenmiş sertifikalı ya da katılım belgeli terapi eğitimi olması tercih sebebidir.

4 İdari destek personeli alımı için;

En az lise mezunu olmalıdır. Bilgisayar kullanmayı iyi derecede bilmesi, ehliyetli olması ve aktif araç kullanıyor olması tercih sebebidir.

29 Şoför alımı için;

En az ilkokul mezunu, B sınıfı ehliyet! ive aktif araç kullanıyor olması gerekmektedir. Temel ilk yardım eğitim sertifikasına sahip olmaları tercih sebebidir.

İBB bünyesine toplamda 67 personel alınacak olup, alımlara ilişkin yayınlanan resmi ilan detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.