Belediye İş İlanları

Manisa Soma Belediyesi 23-24 Ağustos tarihlerinde çok sayıda işçi alımı yapıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinden 22 Ağustos 2022 tarihinde Manisa Soma Belediyesi 3 farklı meslekten çok sayıda personel alımı için yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Soma Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 18-55 yaş arası bay/bayan Temizlik işçisi, Traktör şoförü ve Ağır Vasıta şoförü alımı yapacaktır.

Soma Belediyesi işçi alımı için iş başvuruları 23-24 Ağustos 2022 tarihlerinde yapılacak olup, iş başvuruları “Kurtuluş Mah. Cengiz Topel Meydanı No:8/3 Soma/Manisa” adresine, aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte şahsen yapılması gerekmektedir. Posta veya elektronik ortamdan yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Belediye personel alımı için başvuruda bulunacak adayların en az ilköğretim mezunu, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan ve erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir. Soma Belediyesi Başkanlığı tarafından yayınlanan bu iş ilanına başvuru yapacak adayların aşağıda belirtilen mesleki şartlara uygun olmaları gerekmektedir.

Temizlik işçisi, Traktör şoförü ve Ağır Vasıta şoförü alımları için Manisa Soma Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan resmi ilan detaylarında verilmiş olup  resmi ilan içeriklerini görüntülemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir