Belediye İş İlanları

Tekirdağ Saray Belediyesi 4 meslekten 16 memur ve işçi alımı yapıyor!

Tekirdağ Saray Belediyesi KPSS şartı aramaksızın memur ve işçi alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Tekirdağ iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, Tekirdağ Saray Belediyesi bünyesinde kadrolu görevlendirilmek üzere, 4 farklı meslekten 16 memur ve işçi alımı yapacak. Belediyenin personel alımı başvuruları başlamış olup, 27 Ağustos 2022 mesai bitimine kadar devam edecektir.

Saray Belediyesi bünyesine; 8 beden işçisi, 2 temizlik işçisi, 1 çöp kamyonu şoförü ve 5 büro personeli olmak üzere toplamda 4 meslekten 16 memur ve işçi alımı yapacak. Personel alımları 18-50 yaş aralığında, en az ilkokul mezunu, herhangi bir sağlık sorunu olmayan bay-bayan adaylar arasından yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar resimli özgeçmişleri ile birlikte “sirket@saray.bel.tr” adresine online başvuru yapmaları gerekmektedir. E-mail dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan adaylar görüşmeye çağırılacaklardır.

Tekirdağ Saray Belediyesi yayınlamış olduğu resmi iş ilanına başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Yapılacak başvurular sonucunda uygun görülen adaylar belediye bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir