Belediye İş İlanları

İstanbul Eyüpsultan Belediyesi 8 farklı meslekten memur ve işçi alımları yapıyor!

İstanbul Eyüpsultan Belediyesi 18-19 Ağustos 2022 tarihleri arasında 8 farklı meslekten memur ve işçi alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İstanbul Eyüpsultan Belediyesi bünyesinde kadrolu görevlendirilmek üzere 18-55 yaş aralığında, en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacaktır.

Eyüpsultan Belediyesi personel alımlarında adaylarda KPSS şartı aranmayacağı gibi yazılı ve sözlü herhangi bir sınava da tabi tutulmayacaklardır. Belediye iş ilanına başvuru yapmak isteyen adayların “ik@esbas.bel.tr” adresine online müracaat etmeleri gerekmekte olup, başvurular 19 Ağustos 2022 mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvurular neticesinde uygun görülen adaylar görüşmeye çağırılacaktır.

Peki, İstanbul Eyüpsultan Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Alım yapılacak mesleklere ilişkin aranan müracaat şartları nelerdir? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir? İşte detaylar…

İstanbul Eyüpsultan Belediyesi 1 Harita Mühendisi, 1 İç Mimar, 2 İnşaat Mühendisi, 2 Marangoz, 1 Psikolojik Rehberlik Ve Danışman, 1 Su Tesisatçısı, 13 Temizlik İşçisi Ve 3 Kaynakçı olmak üzere toplam 24 memur ve işçi alımı yapılacaktır.

Eyüpsultan Belediyesi yayınlamış olduğu resmi iş ilanına başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Yapılacak başvurular sonucunda uygun görülen adaylar belediye bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir