Personel Alımı

3 Bakanlık ve 2 daire başkanlığı 1.645 personel alımı yapacak!

Sağlık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı olmak üzere 3 bakanlığa, Savunma Sanayii ve Devlet Arşivleri olmak üzere 2 Cumhurbaşkanlığı Başkanlığına bay-bayan 1.645 personel alımı yapılacak. iŞTE DETAYLAR… (Ayrınca Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 81 il genelinde SYDV şubelerine personel alımı yapacak ki, bu sosyal yardım vakfı şubelerinin güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ)

Sağlık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı olmak üzere 3 bakanlık, Cumhurbaşkanlığına bağlı Savunma Sanayii ve Devlet Arşivleri olmak üzere 2 Daire Başkanlığına bay-bayan 1.645 personel alımı yapılacak.

Bu bakanlıklara ve Cumhurbaşkanlığı Başkanlıklarına hangi tarihlerde personel alımı yapılacağı, aranan meslekler, aranan mesleklerle ilgili istenilen başvuru şartları, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar her bir ilan için ayrı ayrı aşağıda verilmiştir. Bunun için kurum adı başlıklarının üzerini tıklamanız yeterlidir.

1- Savunma Sanayii Başkanlığı

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) 12-26 Eylül 2022 tarihleri arasında 97 personel alımı yapacak.

2- Sağlık Bakanlığı

Sağlık Bakanlığı Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan bu ilana göre Sağlık Bakanlığı, 1356 işçi alımı yapacak! başvurular bugün başladı ve 19 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir.

3- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bu belirtilen kadrolara toplamda 130 personel alımı yapılacak olup personel alımı başvuruları başladı ve 28 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir.

4- Ticaret Bakanlığı

Ticaret Bakanlığı, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 18 sözleşmeli personel alımı yapacak. Personel alımı için başvurular 22 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak ve 01 Eylül 2022 tarihinde sona erecektir.

5- Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı

Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı Ankara ve İstanbul bürolarına aşağıda belirtilen mesleklerden toplamda 44 personel alımı yapacak. Personel alımı için başvurular 20 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.