Belediye İş İlanları

İBB Şehir Hatları en az lise mezunu satış görevlisi personel alımları yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İstanbul şehir hatları A.Ş satış görevlisi personel alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB Şehir Hatları A.Ş bünyesinde kadrolu görevlendirilmek üzere, 8 satış görevlisi alımı yapılacak. Alım yapılacak personeller herhangi bir yazılı ve sözlü sınava tabi tutulmayacağı gibi KPSS şartı da aranmayacaktır.

İBB Şehir Hatları personel alımı başvuruları halen devam etmekte olup, 22 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olması gerekip, erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. Personel alımı iş ilanında herhangi bir yaş şartı belirtilmemiş olup, bay-bayan tüm adaylar bu ilana başvuru sağlayabilecektir.

Başvurular İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait, “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurular sonucunda uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir.

İBB Şehir Hatları A.Ş’nin personel alımına ilişkin yayınlamış olduğu resmi ilan detayları aşağıda verilmiştir…

MÜRACAAT KOŞULLARI

En az lise mezunu

En az 1 yıl servis ve ikram deneyimine sahip

Erkek adaylar için askerliğini yapmış

Güler yüzlü nazik kişisel bakımına özen gösteren ve diksiyonu düzgün

Yoğun iş temposuna vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerini ayak uydurabilecek

Takım çalışmasına yatkın yardımsever olmak

İkametgâh: tüm ilçeler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.