Belediye İş İlanları

İBB İSTON 16-18 Ağustos tarihlerinde KPSS şartsız memur alımı yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi memur alımı için 15 Ağustos 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İBB iştirak şirketlerinden olan İSTON A.Ş bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız Teknik Emniyet Uygulama Şefi ve Makine Operatör Yardımcısı alımı yapacak.

İBB memur alımı başvuruları 16-18 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacak olup, alınacak personeller İBB İSTON A.Ş’de görevlendirileceklerdir. Personel alımlarına ilişkin herhangi bir yaş şartı belirtilmemiş olup, en az ortaokul mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların ayrıca aşağıda verilen mesleki şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

Bu ilana iş başvuruları İBB kariyer sayfası üzerinden (https://kariyer.ibb.istanbul/) online şeklinde yapılacak olup başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç 18 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTON memur alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir? İşler detaylar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.