Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 25-35 yaş arası personel alımı yapıyor!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 15 Ağustos 2022 tarihinde yayınladığı ilana göre, sosyal yardım şubelerine personel alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’da yer alan iş ilanına göre Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 25-35 yaş aralığında, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan personel alımı yapacak.

Bu iş ilanına başvurular halen devam etmekte olup, 19 Ağustos 2022 tarihi saat 17:00’a kadar devam edecektir. Bakanlığın yayınlamış olduğu iş ilanına başvuru yapmak isteyen adayların, aşağıda belirtilen adrese yine aşağıda belirtilen belgelerle birlikte müracaat etmeleri gerekmektedir.

Peki, Aile Bakanlığına bağlı hangi Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) şubesine personel alınacak? İstenilen şartlar nelerdir? Çalışma koşulları nasıl? İşte detaylar…

Bakanlığın İŞKUR üzerinden yayınladığı resmi ilan detaylarında Sivas Gürün Sosyal ve Yardımlaşma Vakfı şubesine personel alınacağı belirtildi. Alınacak personeller vakıf bünyesinde görevlendirileceklerdir.

Bu ilana başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen şartlar, başvuru için gerekli belgeler, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar, aşağıda verilen resmi ilan içeriğinde ayrıntıları ile birlikte verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.