EmlakSON DAKİKA

Bankadan 200 bin TL’ye il merkezinde satılık daire!

Kendi evinin sahibi olmak isteyenler için Halkbank herkesin bütçesine uygun yeni bir satılık daire ilanı yayınladı. Halkbank’ın, beklenenden çok daha uygun fiyata diyebileceğimiz 200 bin TL’den satışa sunduğu bu daire 2+1 kullanım alanına sahiptir. 95 metrekare büyüklüğündeki bu gayrimenkul il merkezinde ana cadde üzerinde yer almaktadır.

Bankadan satılık bu konut, bulunduğu lokasyon itibariyle her yere kolaylıkla ulaşım imkânı sunmaktadır. Ayrıca bu konut Milli Eğitim Müdürlüğü, Belediye Binasına, Alışveriş Merkezlerine, Çocuk Parklarına, Çeşitli Düzeyde Eğitim Veren Okullara Ve Birçok Özel Hastaneye yürüme mesafesindedir. Bu evin kullanım alanları ise; 2 Oda, Salon, Mutfak, Wc-Lavabo, Antre Ve 1 Balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup yaklaşık 95m2 alana sahiptir.

Halkbank’ın satışa sunduğu bu evi satın almak isteyenler ister 200.000 TL’ye nakit, ister bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkânından faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirler. Banka bu gayrimenkulü açık ihale usulü ile satmakta olup, hemen almak isteyenler minimum 2.000 TL fiyat artışı yaparak 202.000’ye sahip olma şansını yakalayabilirler.

Halkbank’ın 200 bin TL’den satışa sunduğu bu fırsat gayrimenkul satışı ile alakalı diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

Ekspertize Konu Taşınmaz 1.Normal Katta Yer Alan 16 Bağımsız Bölüm Numaralı Meskendir. Taşınmaz Bina Girişine Göre Sağ-Ön Cephede Yer Almaktadır. Ekspertize Konu Taşınmaz Onaylı Mimari Projesine Göre; 2 Oda, Salon, Mutfak, Wc-Lavabo, Antre Ve 1 Balkon Hacimlerinden Meydana Gelmekte Olup Yaklaşık 95 M2 Alana Sahiptir.

Adres: Kültür Mah. Mahatma Gandi Bulvarı No:2/106 Merkez/Batman

Bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYI TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.