Personel Alımı

Bursa Büyükorhan SYDV bünyesinde temizlik personeli alımı yapılacak!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Bursa Büyükorhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) 15 Ağustos 2022 tarihinde yeni bir iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanan resmi iş ilanına göre, Bursa Büyükorhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı “temizlik işçisi” alımı yapacak.

Büyükorhan SYDV’nın personel alımı ilanına göre, alım yapılacak adaylarda herhangi bir öğrenim şartı aranmamaktadır. Bu ilana öğrenim düzeyi en az okuryazar olan ve 18-50 yaş aralığındaki bay-bayan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Alım yapılacak meslek ile ilgili diğer müracaat şartları aşağıda verilmiştir.

Bursa Büyükorhan SYDV’nin yayınlamış olduğu resmi iş ilanına başvurular 16 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak olup, 22 Ağustos 2022 mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen belgeleri, başvuru esnasında yanında bulundurmaları gerekmektedir.

Bursa Büyükorhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı iş başvuruları; “Orhan Mahallesi Dr. İbrahim Ökten Caddesi No:38/1 zemin kat Büyükorhan/Bursa” adresine şahsen yapılması gerekmektedir. Başvurular sonucunda uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir.

Büyükorhan SYDV Vakfının yayınlamış olduğu resmi ilan içeriği ve diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

MÜRACAAT KOŞULLARI

657 sayılı kanunun 48. maddesinin a bendenin 1, 4, 5, 6, 7 ve 8 numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak

Pozisyona uygun uzmanlığı tamamlamış olmak

En az 1 yıl Büyükorhan ilçe sınırlarında ikamet etmiş olmak

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Kimlik fotokopisi

Diploma fotokopisi

Adli sicil belgesi

Sağlık raporu

Hasta ve yaşlı bakım sertifikası

İkametgâh belgesi

Ehliyet sürücü belgesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.