Personel Alımı

Adana Pozantı Sosyal Yardımlaşma Vakfı en az ilkokul mezunu personel alımı yapıyor!

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) kurum dışı kamu işçi alımı sayfasında, 15 Ağustos 2022 tarihinde yayınlanan iş ilanına göre, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Adana Pozantı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine temizlik personeli alımı yapılacak. Alım yapılacak personellerin en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

Adana Pozantı SYDV iş başvuruları bugün başlamış olup, 19 Ağustos 2022 tarihine kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak olan adayların 18-45 yaş aralığında olması gerekip, herhangi bir sağlık probleminin bulunmaması şartı istenmektedir. Alım yapılacak meslek ile ilgili müracaat koşulları aşağıda verilmiş olup, alınacak personellerin bu şartlara haiz olması gerekmektedir.

Başvuru Adresi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Adana Pozantı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı iş başvuruları; “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı binası kat 2 Kozaklı Adana” adresine şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuru esnasında istenen belgeler aşağıda verilmiştir.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Adana Pozantı SYDV’nin yayınlamış olduğu resmi iş ilanı detayları aşağıda verilmiştir…

MÜRACAAT KOŞULLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

18-45 yaş aralığında olmak

En az ilkokul mezunu olmak

Kamu haklarından mahrum olmamak

Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık probleminin bulunmaması

Polatlı ilçesinde ikamet ediyor olmak

Adli sicil kaydının bulunmaması

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ

Nüfus cüzdanı fotokopisi

İkametgah belgesi

Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Adli sicil kaydı belgesi

2 adet fotoğraf

Öğrenim belgesi sağlık raporu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.