Belediye İş İlanları

Kütahya Simav Belediyesi 15-19 Ağustos tarihlerinde memur ve işçi alımı yapıyor!

Kütahya Simav Belediyesi memur ve işçi alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, Kütahya Simav Belediyesi kendi bünyesinde kadrolu görevlendirmek üzere 6 meslekten çok sayıda memur ve işçi alımı yapacak. Alım yapılacak personellerde KPSS şartı aranmayacaktır.

Kütahya Simav Belediyesi işçi alımı başvuruları bugün başlamış olup, 19 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda belirtilen mesleki şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların yukarıda belirtilen tarihler arasında “Simav Belediye Hizmet Binası Kat:2 İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü” adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru esnasında istenen belgeler aşağıda resmi ilan içeriğinde verilmiştir.

Peki Simav Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Aranan şartlar nelerdir? İstenilen öğrenim düzeyleri nelerdir? Hangi yaş aralığında memur ve işçi alımı yapılacak? İşte detaylar…

Kütahya Simav Belediyesi bünyesinde; 1 Fast Food Hazırlayıcısı, 1 Grafik Uzmanı, 1 Aşçı, 2 Garson, 3 Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Elemanı Ve 1 Çocuk Gelişimi Uzmanı olmak üzere toplam 9 personel alımı yapılacak. Alım yapılacak meslekler ile ilgili aranan şartlar ve diğer tüm detaylar aşağıda remi ilan içeriğinde verilmiştir. Aşağıda verilen linki tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir