EmlakSON DAKİKA

Halkbank’tan 490 bin TL’ye satılık il merkezinde 3 katlı ev!

Halkbank çok uygun fiyatlı yeni bir satılık gayrimenkul ilanı yayınladı. Banka bir değil 3 katlı evi kelepir fiyattan satışa sundu. Halkbank’tan 490 bin TL’ye satılık konut 340 metrekare büyüklükte ve 6+2 kullanım alanına sahiptir.

Bankadan satılık bu konut bulunduğu konum itibariyle birçok önemli noktaya yürüme mesafesindedir. Yakın çevresinde Araştırma Hastanesi, Aile Sağlığı Merkezi, Alışveriş Merkezleri, Çocuk Parkları, İlkokul, Ortaokul, Lise ve Eczaneler yer almaktadır. İlçe merkezinde yer almasından dolayı her yere gerek şahsi, gerek toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Halkbank’ın satışa sunduğu bu evin mimari yapısına değinecek olursak; Zemin + 2 normal kattan oluşmakta olup, Zemin Kat 100 m2, 1. ve 2. Normal Katlar ise 120′ şer m2 alanlı olmak üzere toplamda 340,00 m2 alanlıdır. Ayrıca çatı katta onaylı mimari projesine aykırı olarak yaklaşık brüt 16 m2 alanlı açık teras hacmi bulunmaktadır.

Halkbank’tan satılık bu evi ister nakit ister konut kredisi ile satın alabilirsiniz. Bankadan satılık bu evi almak isteyenler ister 490.000 TL’ye nakit, isterlerse bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkânından faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirler.

Bu konut açık teklif usulü ile satılmakta olup hemen satın almak isteyenlerin minimum 2.500 TL fiyat artışı yaparak 492.500 TL’ye hemen sahip olma şansını yakalayabilirler.

Peki, Halkbank’tan uygun fiyata satılık bu gayrimenkul hangi ilimizde ve nerede yer almaktadır? Genel özellikleri nelerdir? Merak edilen diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

Değerleme Konusu Taşınmaz 235,00 M2 Yüzölçümüne Sahip 1812 Ada 384 Parsel Üzerinde, Bitişik Nizamda, 3/A Yapı Sınıfında, Yığma Yapı Tarzında, Zemin + 2 Normal Katlı Olarak Ruhsatlandırılmış, Mimari Projesi Bulunan Bahçeli İki Katlı Kargir Ev Olarak Cins Tahsisi Yapılmış, İskanlı 28 Yaşında Müstakil Binadır. Bina Onaylı Mimari Projesi Ve Mahallinde Yapılan İncelemeye Göre Zemin Katta Brüt 100,00 M2, 1. Ve 2. Normal Katta Brüt 120,00′ Şer M2 Alanlı Olmak Üzere Toplamda 340,00 M2 Alanlıdır.

Ayrıca Çatı Katta Onaylı Mimari Projesine Aykırı Olarak Yaklaşık Brüt 16 M2 Alanlı Açık Teras Hacmi Bulunmaktadır. Binanın Dış Cepheleri Dış Cephe Boyalıdır. Binaya Giriş Zemin Kat Seviyesinden Ve Kuzeybatı Yönünden Sağlanmakta Olup Bina Girişinde Demir Doğrama Kapısı Mevcuttur. Bina Giriş Zeminleri Ve Merdivenleri Mozaik Kaplı, Merdiven Korkulukları Demir Doğramadır. Binada Asansör Ve Yangın Merdiveni Bulunmamaktadır. Binanın Isınma Ve Sıcak Su İhtiyacı Katı Soba İle Sağlanmaktadır. Zemin Kat; Onaylı Mimari Projesi Ve Yapı Ruhsatına Göre Bina Girişi, İşyeri, Kömürlük Ve Depo Hacimlerinden Oluşan Kat Toplamda Brüt 100,00 M2 Alanlıdır.

Mahallinde Yapılan İncelemede Kömürlük Alanının İptal Edildiği Tespit Edilmiştir. Kat Giriş Camekanlı Demir Kapısı Bulunmakta Olup Zeminleri Mozaik Kaplıdır. İşyeri Girişinde Camekanlı Demir Doğrama Kapısı Bulunmakta Olup Zeminleri Şap Betonu Duvarları Kireç Boyalıdır. 1.Ve 2.Normal Kat: Onaylı Mimari Projesi, Yapı Ruhsatı Ve Mahallinde Yapılan İncelemeye Göre 1 Er Adet Daire Hacimlerinden Oluşan Kat Toplamda Brüt 120,00 Er M2 Alanlıdır.

Onaylı Mimari Projesi Ve Mahallinde Yapılan İncelemede Daire Alanları 2 Oda, Hol, Banyo, Lvb/Wc Ve 2 Adet Balkon Hacimlerinden Oluşmaktadır. 1. Normal Katta Daire Girişinde Ahşap Kapısı Bulunmakta Olup Hol Ve Oda Zeminleri Kısmen Marley Kaplı Kısmende Ahşap Lambir Kaplıdır. 2.Normal Katta Daire Girişinde Çelik Kapısı Bulunmakta Olup Hol Ve Oda Zeminleri Laminant Parke Kaplıdır.

Mutfak Zeminleri Seramik Kaplı, Kapıları Camekanlı Ahşap Doğrama Ve Duvarları Plastik Boyalıdır. Mutfak Bölümünde Dolap Grubu Ve Mermerit Tezgahı Bulunmaktadır. Islak Hacimlerde Zemin Ve Duvarları Seramik Kaplı Olup Lvb/Wc Ve Duş Alanlarından Oluşmaktadır.

Adres: Ok Meydanı Mah. 1.Asil Sok. No:18 Merkez-Kütahya

Bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYI TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.