Personel Alımı

Üniversite bünyesinde çok sayıda Okul Öncesi Öğretmeni alımı yapılacak!

Alanya Alâeddin Keykubat Üniversitesi KPSS şartsız okul öncesi öğretmeni alımı yapacağını duyurdu. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 12 Ağustos 2022 tarihinde yayınlanan iş ilanına göre, Alanya Alâeddin Keykubat Üniversitesi KPSS şartsız personel alımları yapacak. İŞKUR’un Kamu İş İlanları sayfasında yer alan ilana göre, alım yapılacak memurlarda ikametgâh şartı istemeyecektir.

Üniversite personel alımı ilanına başvuru yapacak adayların “Kestel Mahallesi Üniversite Caddesi No.80 PK07425 Alanya/Antalya” adresine bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvurular esnasında adaylardan istenecek olan belgeler aşağıda verilmiştir.

İŞKUR’da yayınlanan resmi iş ilanına başvurular halen devam etmekte olup, 17 Ağustos 2022 mesai bitimine kadar da devam edecektir. Adayların 18-50 yaş aralığında olması gerekmekte olup, aşağıda belirtilen diğer mesleki şartlara da haiz olmaları gerekmektedir.

Yapılacak başvurular neticesinde uygun görülen adaylar mülakat için davet edilecektir. İşe alınacak personeller ise üniversite bünyesinde kadrolu olarak görevlendirileceklerdir.

Alanya Alâeddin Keykubat Üniversitesi’nin yayınlamış olduğu resmi ilana ilişkin diğer detaylar ve resmi ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

MÜRACAAT KOŞULLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

18 yaşını tamamlamış olmak

Okul öncesi eğitim öğretmenliği mezunu olmak

Adli sicil kaydı bulunmamak

Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak

Emeklilik yaşlılık ve malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak

Belgeleri uygun olan adaylar Mülakat için davet edilecektir

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

2 adet fotoğraf

Adli sicil kaydı

Sağlık raporu

Nüfus kaydı

İkametgâh belgesi

Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi

Askerlikle ilgisi olmadığına dair belge

Eğitim durumunu gösteren belge

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.