Personel Alımı

Sosyal Yardım Vakfına 30 personel alınacak!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı’na (SYDV) personel alımları devam ediyor. Türkiye genelinde onlarca sosyal yardım vakfı şubesine farklı meslek gruplarından en az ilkokul, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden personel alımı yapılıyor. (NOT: Tüm Sosyal Yardım Vakfı şubelerin ve diğer kamu kurumlarının güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ)

Bu bağlamda Malatya Battalgazi Sosyal Yardım Vakfı şubesine de 30 personel alımı yapılacağı açıklandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre, SYDV Battalgazi şubesine, temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere 3 personel alımı yapılacak.

Temizlik personeli alımı için başvurular başladı ve 16 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecek. İş başvuruları aşağıda belirtilen adrese yapılacaktır.

Peki, Battalgazi Sosyal Yardım Vakfı Şubesine 30 personel alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir?

Başvuru adresi: Fırat Mah. Kuzey Sok. No: 68/6 Battalgazi /MALATYA

İlanda yaş şartı, ikametgah şartı ve öğrenim şartı belirtilmemiştir. Dolayısı ise 18 yaşından büyük tüm adaylar bu ilana başvuru yapabilir.

Tüm detaylar, aşağıda bakanlık tarafından yayınlanan resmi ilan içeriğinde ayrıntıları ile birlikte verilmiştir.

Bir Yorum

  1. Bizim ulkemizdede emeklilik yasi 55 se neden is ilanlarinda 35 45 yas araniyor 55 yasindaki bi bayan emeklilik icin 55 kadar calisacaksa boyle is ilanninda takintilarini nasil asicaklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.